koš na špinavé prádlo kulatý pr.40cm, 35l PH ANTR
Kód: MA-387242
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na špinavé prádlo kulatý, pr. 40 cm, 35 l, PH ANTR. průměr: 40 cm výška: 52 cm objem: 35 l materiál: 100% recyklovaný materiál barva: antracitová Kvalitní praktický koš s víkem, v antracitové barvě. Lehká prolamovaná konstrukce s dírami zajišťuje cirkulaci vzduchu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.97 kg |
| EAN: | 8720573387866 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,97 kg |
| Objem přepravní: | 83,2 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 52 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
