koš na tříděný odpad BINI 3x25l PH ČER
Kód: MA-287742
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
3dílná sada odpadkových košů na tříděný odpad BINI, určená na třídění skla, plastu a papíru. Koše jsou vhodným pomocníkem v domácnosti, navíc jsou stohovatelné a tím ušetříte prostor. Objem koše je 25 l. Rozměry 1 koše: 35,5 x 24,5 x 37 cm. Možno použít s i bez pytle na odpadky. Vhodný na odpadkový pytel o objemu 60 l.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.46 kg |
| EAN: | 8591022583531 |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,46 kg |
| Objem přepravní: | 41,184 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 44 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
