koš na tříděný odpad HOME ECO SYSTEM 15l PH ŠE/ŽL
Kód: MA-581191
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na tříděný odpad HOME ECO SYSTEM 15 l, PH ŠE/ŽL. objem: 15 l materiál: plast barva: šedý koš, žluté víko Prostorově úsporný modulární odpadkový koš s postranním upevňovacím systémem pro použití při recyklaci různých druhů odpadu. Kompletní s kroužkem pro držáky pytlů a barevným víkem odolným proti dešti. Venkovní i vnitřní použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8003507707009 |
| Barva: | šedá/žlutá |
| Hloubka: | 33 cm |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,701 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 15 l |
| Objem přepravní: | 26,88 dm3 |
| Šířka: | 22 cm |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Typ odpadkového koše: | třídění odpadu |
| Výška: | 41 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
