koš na tříděný odpad HOME ECO SYSTEM 25l PH ŠE/MO
Kód: MA-581196
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na tříděný odpad HOME ECO SYSTEM 25 l, PH ŠE/MO. objem: 25 l materiál: plast barva: šedý koš, modré víko Prostorově úsporný modulární odpadkový koš s postranním upevňovacím systémem pro použití při recyklaci různých druhů odpadu. Kompletní s kroužkem pro držáky pytlů a barevným víkem odolným proti dešti. Venkovní i vnitřní použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8003507707429 |
| Barva: | šedá/modrá |
| Hloubka: | 39 cm |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,994 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 25 l |
| Objem přepravní: | 43,7 dm3 |
| Šířka: | 24 cm |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Typ odpadkového koše: | třídění odpadu |
| Výška: | 51 cm |
| Výška přepravní: | 50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
