koš na tříděný odpad HOME ECO SYSTEM 40l PH ŠE/MO
Kód: MA-581199
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš na tříděný odpad HOME ECO SYSTEM 40 l, PH ŠE/MO. objem: 40 l materiál: plast barva: šedý koš, modré víko Prostorově úsporný modulární odpadkový koš s postranním upevňovacím systémem pro použití při recyklaci různých druhů odpadu. Kompletní s kroužkem pro držáky pytlů a barevným víkem odolným proti dešti, kolečka pro snadnější manipulaci. Venkovní i vnitřní použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| EAN: | 8003507707825 |
| Barva: | šedá/modrá |
| Hloubka: | 45 cm |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,379 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 40 l |
| Objem přepravní: | 69,784 dm3 |
| Šířka: | 61 cm |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Typ odpadkového koše: | třídění odpadu |
| Výška: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 61 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
