koš odp. výklopný 1,5l kulatý PH mix barev
Kód: MA-386719
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový výklopný 1,5 l, kulatý, PH mix barev. rozměry: 13 x 11 x 19 cm objem: 1,5 l materiál: plast mix barev: zelená, bílá, šedá Plastový odpadkový koš nabízí praktičnost a styl v jednom. Je k dispozici s víkem, které je odnímatelné a umožňuje tak snadnější čištění. Možno použít i jako stolní odpadkový koš.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8719987926150 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,132 kg |
| Objem přepravní: | 2,717 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
