koš odp. výklopný 2,5l obdél.PH mix barev
Kód: MA-386720
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový výklopný 2,5 l, obdél., PH mix barev. rozměry: 17,5 x 11 x 23 cm objem: 2,5 l materiál: plast mix barev: antracit, hnědá, světle růžová Plastový odpadkový koš nabízí praktičnost a styl v jednom. Je k dispozici s víkem, které je odnímatelné a umožňuje tak snadnější čištění. Možno použít i jako stolní odpadkový koš.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8720573272742 |
| Hloubka: | 17,5 cm |
| Hloubka přepravní: | 17,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,237 kg |
| Kuchyně: | Ano |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 2,5 l |
| Objem přepravní: | 4,4275 dm3 |
| Šířka: | 11 cm |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Typ odpadkového koše: | klasický |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
