koš odp. výklopný 4l kulatý PH BÍ
Kód: MA-267419
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový výklopný, 4 l, kulatý, PH BÍ. objem: 4 l materiál: plast barva: bílá Koš odpadkový 4 l, v bílé barvě, s výklopným víkem, má jednoduchý a důmyslný zavírací mechanismus.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8591022609620 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,29 kg |
| Objem přepravní: | 9,2 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
