koš odp. výklopný 8l kulatý PH ŠE
Kód: MA-267421
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový výklopný, 8 l, kulatý, PH ŠE. objem: 8 l materiál: plast barva: šedá Koš odpadkový 8 l, v šedé barvě, s výklopným víkem, má jednoduchý a důmyslný zavírací mechanismus.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8591022609644 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,51 kg |
| Objem přepravní: | 16,704 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 29 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
