koš odp.nášl.GOLIÁŠ 15l obdél.s vložkou, PH mix barev
Kód: MA-245215
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový nášlapný GOLIÁŠ 15 l, obdélníkový s vložkou, PH mix barev. objem: 15 l materiál: plast mix barev: bílá, granit, béžová, hnědá, černá, červeno-bílá, hnědo-bílá, hnědo-béžová Plastový odpadkový koš s pedálem a vložkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.58 kg |
| EAN: | 8595096910729 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,581 kg |
| Koupelna: | Ano |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 37,696 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 38 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
