koš odp.nášl.STEP 15l obdél. PH KRÉM
Kód: MA-267301
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový nášlapný STEP, 15 l, obdélníkový, PH KRÉM. objem: 15 l rozměry (š x v x h): 21 x 38 x 32 cm materiál: plast barva: krémová Odpadkový nášlapný koš STEP, v krémové barvě, je elegantní a praktický bezdotykový koš na odpadky. Koš má nášlapný systém na otevírání víka pro hygienickou manipulaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 8591022546703 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,835 kg |
| Objem přepravní: | 27,094 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 38 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
