koš odp.nášl.STEP 25l obdél. PH ŠE
Kód: MA-266277
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový nášlapný STEP, 25 l, obdélníkový, PH ŠE. objem: 25 l materiál: plast barva: šedá Odpadkový nášlapný koš STEP, v šedé barvě, je elegantní a praktický bezdotykový koš na odpadky. Koš má nášlapný systém na otevírání víka pro hygienickou manipulaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8591022546765 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2 kg |
| Objem přepravní: | 55,68 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 48 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
