koš odp.nášlapný VOX 16l kulatý s vložkou, PH mix barev
Kód: MA-225161
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový nášlapný VOX. Kulatý s vložkou a pedálem, plastový. objem koše: 16 l objem vnitřní vložky: 10 l materiál: plast mix barev: bílá, hnědá, bílý granit, béžový granit Nášlapný odpadkový koš je nezbytným prvkem v kuchyni či kanceláři.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.17 kg |
| EAN: | 8590221231007 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,171 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 16 l |
| Objem přepravní: | 30,24 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Typ odpadkového koše: | pedálový |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
