koš odp.univerz.(do kuch.linky) 8l obdél.PH BÍ
Kód: MA-301031
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový univerzální do kuchyňské linky. Klasický plastový koš s úchytem pro snadnější manipulaci při vysypávání odpadu. Obdélníkový tvar, bílá barva. Objem: 8 lDoplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 8595020410219 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,682 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 8 l |
| Objem přepravní: | 14,28 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 25,5 cm |
| Typ odpadkového koše: | klasický |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
