koš odp.výklop.MULTIPAT 60l čtverc.ČER/ŽL víko PH
Kód: MA-249107
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 60 lrozměry (Š x H x V): 39 x 39 x 68 cmčerno-žlutý Plastové odpadkové koše MULTIPAT 60 l nabízí praktičnost a styl v jednom.Černé koše jsou k dispozici s různě barevnými víky, která jsou odnímatelná a umožňují tak snadnější čištění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.62 kg |
| EAN: | 8003507702035 |
| Barva: | černá/žlutá |
| Držadlo/rukojeť: | Ne |
| Hloubka: | 39 cm |
| Hloubka přepravní: | 68 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,62 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 60 l |
| Objem přepravní: | 103,428 dm3 |
| Šířka: | 39 cm |
| Šířka přepravní: | 39 cm |
| Typ odpadkového koše: | klasický |
| Víko: | ano |
| Vyjímatelná nádoba: | Ne |
| Výška: | 68 cm |
| Výška přepravní: | 39 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
