koš odp.výklopný 6l obdél.PH ŠE sv.
Kód: MA-327158
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový 6 l má výklopné víko a je moderním košem nejen do koupelny, ale i kuchyně a domácnosti. rozměry: 24 x 23 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590419115102 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Objem přepravní: | 11,04 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
