koš odp.výklopný 25l obdél.PH ŠE
Kód: MA-716895
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Odpadkový výklopný koš 25 l, PH ŠE. - odpadkový koš s výklopným víkem - objem 25 l - snadná údržba, omyvatelný povrh - víko lze ohnout dozadu, aby byl zajištěn lepší přístup k nádobě, lze jej sundat, takže je snadné vyměnit nebo fixovat pytel na odpadky rozměry (Š x H x V): 32,5 x 25,2 x 46 cm materiál: polypropylen barva: šedá Odpadkový koš, vhodný do kuchyně, kanceláře nebo do studentského pokoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 5706773134175 |
| Barva: | šedá |
| Hloubka: | 25,2 cm |
| Hloubka přepravní: | 25,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,876 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 25 l |
| Objem přepravní: | 37,674 dm3 |
| Šířka: | 32,5 cm |
| Šířka přepravní: | 32,5 cm |
| Typ odpadkového koše: | klasický |
| Víko: | ano |
| Vyjímatelná nádoba: | Ne |
| Výška: | 46 cm |
| Výška přepravní: | 46 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
