koš odp.výklopný 45l obdél.PH STŘ/ŠE
Kód: MA-287420
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový výklopný 45 l, obdélníkvý, PH, stříbrný / šedý. objem: 45 l rozměry: 40 x 30 x 61,5 cm materiál: plast barva: stříbrná / šedá Odpadkový koš je ideální pro každodenní likvidaci odpadu. Jeho víčko má dvě funkce a je naprosto praktické - může být jak otevřené, tak i jako houpací víko a je samozřejmě možné jej vyjímat.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 4052396022230 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,65 kg |
| Objem přepravní: | 71,34 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 61,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
