koš odp.výsuvný 10l obdél.PH ZE
Kód: MA-287416
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový výsuvný 10 l, obdélníkoýv, PH, zelený. objem:. 10 l rozměry: 25,5 x 19 x 39 cm materiál: plast barva: zelená Odpadkový koš s výsuvným víkem je opatřen odnímatelnou horní částí pro snadné vyjmutí sáčku s odpadky. Součástí koše jsou nálepky na třídění odpadu (sklo, papír, bio a plast + kov) kterými lze koš označit.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4052396104622 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Objem přepravní: | 20,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
