koš odp.výsuvný 25l obdél.PH ZE
Kód: MA-287417
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový výsuvný 25 l, obdélníkoýv, PH, zelený. objem:. 25 l rozměry: 34 x 26 x 54 cm materiál: plast barva: zelená Odpadkový koš s výsuvným víkem je opatřen odnímatelnou horní částí pro snadné vyjmutí sáčku s odpadky. Součástí koše jsou nálepky na třídění odpadu (sklo, papír, bio a plast + kov) kterými lze koš označit.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 4052396104646 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,78 kg |
| Objem přepravní: | 34,452 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 54 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
