koš odpadkový 3l nášlapný kulatý kov.ČER, s vložkou PH
Kód: MA-399721
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 3 l rozměry: pr. 16,7 cm, výška 24,5 cm materiál: kov + plast barva: černá Odpadkový nášlapný koš 3 l se hodí do každé kanceláře, kuchyně či koupelny. Díky plastové vložce s uchem uvnitř jej lze velmi snadno vyprázdnit, výhodou je také nášlapný otevírací mechanismus.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 8590419400284 |
| Barva: | černá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 18,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,93 kg |
| Materiál: | kov/plast |
| Objem: | 3 l |
| Objem přepravní: | 9,069625 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 18,5 cm |
| Typ odpadkového koše: | nášlapný |
| Víko: | ano |
| Vyjímatelná nádoba: | Ano |
| Výška: | 24,5 cm |
| Výška přepravní: | 26,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
