koš odpadkový nášlapný 3l kulatý kov.BÍ/MĚĎ, s vložkou PH
Kód: MA-399053
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový nášlapný 3 l, kulatý, kov. BÍ / MĚĎ, s vložkou PH. objem: 3 l průměr: 16,9 cm výška: 25 cm materiál: kov, plastová vložka barva: bílý koš, zlato - měděné víko funkce jemného zavírání Odpadkový nášlapný koš 3 l se hodí do každé kanceláře, kuchyně či koupelny. Díky plastové vložce s uchem uvnitř jej lze velmi snadno vyprázdnit, výhodou je také nášlapný otevírací mechanismus.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8590419398505 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,64 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 8,424 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
