koš odpadkový nášlapný 5l kulatý kov.BÍ/MĚĎ, s vložkou PH
Kód: MA-399054
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Koš odpadkový nášlapný 5 l, kulatý, kov. BÍ / MĚĎ, s vložkou PH. objem: 5 l průměr: 20,5 cm výška: 27 cm materiál: kov, plastová vložka barva: bílý koš, zlato - měděné víko funkce jemného zavírání Odpadkový nášlapný koš 5 l se hodí do každé kanceláře, kuchyně či koupelny. Díky plastové vložce s uchem uvnitř jej lze velmi snadno vyprázdnit, výhodou je také nášlapný otevírací mechanismus.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8590419398512 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,9 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 13,552 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
