koš odpadkový nášlapný 5l kulatý nerez, s vložkou PH
Kód: MA-399041
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
"objem: 5 l rozměry (pr. x V): 20,5 x 28 cm materiál: nerez, plastová vložka Odpadkový nášlapný koš 5 l z nerezového plechu se hodí do každé kanceláře, kuchyně či koupelny. Díky plastové vložce s uchem uvnitř jej lze velmi snadno vyprázdnit, výhodou je také nášlapný otevírací mechanismus."Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590419399021 |
| Barva: | stříbrná |
| Držadlo/rukojeť: | Ano |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1 kg |
| Koupelna: | Ano |
| Kuchyně: | Ano |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 5 l |
| Objem přepravní: | 13,794 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Typ odpadkového koše: | pedálový |
| Víko: | ano |
| Vyjímatelná nádoba: | Ano |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 28,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
