láhev 500ml MONASTER skl.s uzávěrem (6ks)
Kód: MA-330501
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev MONASTER 500 ml skleněná, s uzávěrem (6 ks). objem: 500 ml balení: 6 ks Lehve jsou opatřeny šroubovacími uzávěry o průměru 28 mm. Tato jednoduchá láhev je ideální pro skladování silnějších nápojů, jako je vodka nebo tinktury. Láhev může být zdobena barevnou etiketou BROWIN. Uzávěry odpovídající láhvím 021634001, 021634002, 021634005.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.34 kg |
| EAN: | 5908277710613 |
| Hloubka přepravní: | 23,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,34 kg |
| Objem přepravní: | 6,35205 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10,6 cm |
| Výška přepravní: | 25,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
