láhev 7000ml SUMMER skl.s kohoutkem, víčko s pákovým uzávěrem
Kód: MA-326059
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev 7000 ml SUMMER, skleněná s kohoutkem, víčko s pákovým uzávěrem. objem: 7 l Skleněný zásobník na nápoje SUMMER slouží k servírování osvěžujících nápojů na oslavách a letních párty. Zásobník je vyroben z kvalitního čirého skla a je opatřen praktickým plastovým kohoutkem pro dávkování nápojů. Zásobník je určený k podávání pouze chladných a svěžích letních nápojů typu domácí limonáda, ovocný džus, ledový čaj a podobně. Široké hrdlo umožňuje do nádoby pohodlně vkládat led nebo kousky ovoce. Hloubka výrobku je včetně ventilu. V balení 2 ks těsnění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.82 kg |
| EAN: | 8591022499856 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,82 kg |
| Objem přepravní: | 14,2 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 35,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
