láhev 8000ml skleněná s kohoutkem, kov.víčko
Kód: MA-838003
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev 8000 ml, skleněná, s kohoutkem, kovové víčko. objem: 8 l Skleněný zásobník na nápoje WALT, o objemu 8 l, slouží k servírování osvěžujících nápojů na oslavách a letních párty. Zásobník je vyroben z kvalitního čirého skla a je opatřen praktickým plastovým kohoutkem pro dávkování nápojů. Zásobník je určený k podávání pouze chladných a svěžích letních nápojů typu domácí limonáda, ovocný džus, ledový čaj a podobně. Široké hrdlo umožňuje do nádoby pohodlně vkládat led nebo kousky ovoce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 5999563646389 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,5 kg |
| Objem přepravní: | 12,8 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
