láhev kojenecká 250ml širokohrdlá skleněná
Kód: MA-337310
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev kojenecká širokohrdlá 0,25 l, se vyrábí z tvrdého boritokřemičitého skla, které je velmi odolné (mechanicky i teplotně +300 / -40 stupňů). Výhodou je dlouhá životnost, hygienická nezávadnost a snadná údržba (lze mýt v myčce na nádobí).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8593419550751 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,235 kg |
| Objem přepravní: | 1,127 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
