láhev na olej 250ml HOME skl.
Kód: MA-287463
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev na olej 250 ml HOME, skleněná. objem: 250 ml Láhev na olej s dekorem HOME hranatého tvaru, vyrobená ze skla, je ideální pomocník do kuchyně. Láhev je opatřena kovovou nálevkou s plastovým uzávěrem a těsněním, díky tomu bude práce s olejem daleko snazší.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022490396 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Objem přepravní: | 0,6125 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 24,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
