láhev na olej/ocet 250ml LAVENDER skl., nálevka PH
Kód: MA-370017
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev na olej / ocet 250 ml, LAVENDER skl., nálevka PH. objem: 250 ml materiál: sklo, plastová nálevka Hranatá skleněná lahev s dekorem levandule, kovová nálevka s plastovým uzávěrem a těsněním. Skleněná láhev s nálevkou je vkusným a praktickým doplňkem na Váš stůl.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8591022351710 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,266 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,625 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
