láhev na olej/ocet 500ml skl., nálevka PH (2ks)
Kód: MA-287465
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev na olej / ocet 500 ml, skleněná, nálevka PH (2 ks). objem: 500 ml balení: 2 ks Sada lahví na olej a ocet. Hranaté skleněné lahve s kovovou nálepkou, plastovým uzávěrem a těsněním.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8591022351673 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,9 kg |
| Objem přepravní: | 2,73 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
