láhev na pití 750ml TRIAN PH MO/ZE
Kód: MA-287471
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev na pití 750 ml, TRIAN, PH, modro - zelená. objem: 750 ml materiál: plast barva: modro - zelená Sportovní láhev TRIAN je vyrobená z vysoce odolného plastu. Jedná se o velmi odolný plast vhodný pro studené i horké nápoje do 90 st. C. Láhev je opatřena vodotěsným víčkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8591022617007 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,16 kg |
| Objem přepravní: | 1,323 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
