láhev na pití 1000ml KIWU PH ŠE
Kód: MA-287466
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev na pití 1000 ml, KIWU, PH, šedá. objem: 1000 ml materiál: plast barva: šedá Sportovní láhev KIWU je vyrobená z vysoce odolného plastu. Jedná se o velmi odolný plast vhodný pro studené i horké nápoje do 90 st. C. Láhev je opatřena vodotěsným víčkem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022617052 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 1,47 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
