láhev na pití 450ml MANON sklo/PH HN,camouflage,s poutkem
Kód: MA-369875
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev na pití 450 ml, MANON, sklo / PH HN, camouflage, s poutkem. objem: 450 ml materiál: sklo, plastové doplňky barva: hnědá Skleněná láhev MANON, camouflage. Láhev je vybavena poutkem pro snadné přenášení. Není vhodná pro horké nápoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022567616 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Objem přepravní: | 1,029 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
