láhev na pití 500ml dvoustěnná DOBLO, se sítkem, nerez/sklo
Kód: MA-267185
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev na pití 500 ml, dvoustěnná, DOBLO, se sítkem, nerez / sklo. objem: 500 ml materiál: sklo, nerez Láhev se sítkem DOBLO je vyrobena z borosilikátového skla, které je odolné proti vysokým teplotám. Díky dvoustěnnému provedení nepřenáší teplotu nápoje na povrch láhve a nápoj vydrží déle teplý nebo studený. Láhev obsahuje odnímatelné sítko z nerezové oceli, díky kterému si můžete vychutnat sypaný čaj či vodu s ovocnou příchutí. Láhev se uzavírá víčkem z nerezové oceli 18/8.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8591022603802 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,54 kg |
| Objem přepravní: | 1,792 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
