láhev na pití 500ml s brčkem SOVA PH RŮŽ
Kód: MA-325997
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev na pití 500 ml, s brčkem, SOVA PH RŮŽ. objem: 500 ml výška: 22 cm materiál: polypropylen barva: růžová Láhev plastová OWLS Pink 500 ml je vyrobena z průhledného plastu s dekorem sovy. Láhev využijete do školy i na výlety do přírody.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022370582 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,105 kg |
| Objem přepravní: | 1,408 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
