láhev na pití 550ml QUEST tritan BORDO
Kód: MA-370039
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev na pití 550 ml, QUEST, tritan BORDO. objem: 550 ml materiál: plast, nerez barva: transparentní, bordový potisk Sportovní láhev QUEST Bordó 550 ml je outdoorová láhev určená na pití z vysoce odolného plastu - TRITANu. Jedná se o velmi odolný plast vhodný pro studené i horké nápoje. Láhev je opatřena vodotěsným víčkem, které je rovněž vyrobeno z plastu (PP). Láhev je dále opatřena nerezovým sítkem - nerez 304 (18/8).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8591022549032 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,11 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,0535 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
