láhev na pití 630ml STRIKE PH ZE
Kód: MA-267512
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev na pití 630 ml, STRIKE, PH ZE. objem: 630 ml průměr: 7 cm výška: 25 cm materiál: plast barva: zelená Sportovní láhev STRIKE o objemu 630 ml v zelené barvě. Láhev není vhodná pro horké nápoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022473665 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 1,6 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
