láhev placatka 200ml skleněná
Kód: MA-330744
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 200 ml materiál: sklo barva: čirá použitelný uzávěr: 28 mm (330990) Láhev již tradičního tvaru placatky najde své využití v každé domácnosti. Skleněná láhev je určena třeba na skladování lihovin. Díky své malé velikosti se vejde snad do každé kapsy, takže ji můžete mít při každém výletu stále u sebe.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5904816103021 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,224 kg |
| Objem přepravní: | 2,16 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7,5 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
