láhev s pákovým uzávěrem 240ml hranatá skleněná YARA
Kód: MA-267524
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev s pákovým uzávěrem, 240 ml, hranatá, skleněná, YARA. objem: 240 ml Skleněná láhev YARA 240 ml, hranatého tvaru, s uzávěrem na klip, která se hodí na uchování a servírování domácí pálenky, likérů či sirupů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8591022602478 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,22 kg |
| Objem přepravní: | 0,5 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
