láhev s pákovým uzávěrem 250ml PLACATKA skleněná
Kód: MA-330367
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev s pákovým uzávěrem 250 ml, PLACATKA, skleněná. objem: 250 ml materiál: sklo Láhev o objemu 250 ml s hermetickým uzávěrem je větší a poněkud pozměněnou verzí populární placatky. Díky jejím tvarům se v ní obsažený nápoj bude prezentovat ještě lépe a každý bar získá nadčasový vzhled.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5908277715113 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,35 kg |
| Objem přepravní: | 0,72864 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9,2 cm |
| Výška přepravní: | 19,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
