láhev s pákovým uzávěrem 500ml hranatá skleněná YARA
Kód: MA-330973
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev s pákovým uzávěrem, 500 ml, hranatá, skleněná, YARA. objem: 500 ml Skleněná láhev YARA 500 ml, hranatého tvaru, s uzávěrem na klip, která se hodí na uchování a servírování domácí pálenky, likérů či sirupů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5901292667726 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 6,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 500 ml |
| Objem přepravní: | 1,14075 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 6,5 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
| Zařazení - jídelna: | Konvice a karafy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
