láhev s pákovým uzávěrem 950ml hranatá skleněná YARA
Kód: MA-267525
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev s pákovým uzávěrem, 950 ml, hranatá, skleněná, YARA. objem: 950 ml Skleněná láhev YARA 950 ml, hranatého tvaru, s uzávěrem na klip, která se hodí na uchování a servírování domácí pálenky, likérů či sirupů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8591022602492 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,48 kg |
| Objem přepravní: | 1,568 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
