láhev s pákovým uzávěrem 70ml hranatá skleněná YARA
Kód: MA-267325
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Láhev s pákovým uzávěrem, 70 ml, hranatá, skleněná, YARA. objem: 70 ml výška: 11,5 cm dolní průměr: 4 cm materiíl: sklo, plast, kov Skleněná láhev YARA, hranatého tvaru s uzávěrem na klip, která se hodí pro uchování vlastnoručně vyrobeného octa, oleje, domácích bylinných kapek apod. myčka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8591022616178 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,01 kg |
| Objem přepravní: | 0,345 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
