lahev sifonová 1l nerez
Kód: MA-207041
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lahev sifonová 1 l nerez. hmotnost kompletní lahve: 650 g celková výška: 290 mm maximální průměr lahve: 100 mm vnější průměr hrdla: 13 mm vodní objem: 1,190 ml maximální množství vody: 1,020 ml materiál tělo: kartáčovaná nerezová ocel materiál hlava a příslušenství: plast, ocel, hliník, pryž Nerezová sifonová láhev SODA o objemu 1 litr. Připravte si tradiční domácí sodovku v moderní nerezové sifonové lahvi. Sifonová láhev bude stylovým doplňkem Vašeho baru nebo kuchyňské linky. Sodovka nejlépe chutná vychlazená, uložením lahve do lednice dojde k ideálnímu prosycení vody oxidem uhličitým. V lahvi lze použít tradiční výměnné bombičky SIFOS.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehačkové lahve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 5999007606283 |
| Barva: | stříbrná |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,75 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem přepravní: | 3,63 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
