lahev šlehačková 0,5l Al BÍ CREAM
Kód: MA-207083
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lahev šlehačková 0,5 l, bílá. hmotnost kompletní lahve: 508 g celková výška: 250 mm maximální průměr lahve: 85 mm vnější průměr hrdla: 45 mm doporučené množství směsi (smetany) pro optimální našlehání: 250-400 ml maximální množství směsi: 500 m použité materiály: hliník - bílý lak vně, vnitřní povrchová úprava (tělo); plast, ocel, pryž, silikon (hlava a příslušenství) Bílá hliníková šlehačková láhev LISS HOME CHEF pro až půl litru smetany. Do láhve se nalévá jeden běžný kelímek nebo krabička smetany ke šlehání, maximum je 500 ml. Připravte si tradiční lahodnou domácí šlehačku sami doma ve šlehačkové lahvi. Šlehačková láhev vám bude velmi užitečným pomocníkem v kuchyni a domácí, hustou, poctivou šlehačku ocení každý, komu ji naservírujete např. ke kávě nebo k zákusku. V lahvi lze použít tradiční výměnné bombičky SIFOS nebo bombičky jednorázové různých značek (SIFOS, Orion, Tescoma, LISS, Kayser, iSi aj.) po jednoduché výměně těsnění (přiloženo v balení).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehačkové lahve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 8594014960280 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,63 kg |
| Objem přepravní: | 2,43 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Typ: | kuchyňské pomůcky |
| Typ nástroje: | šlehačková láhev |
| Výška přepravní: | 30 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
