lampa hřbitovní sklo 14cm (30g) (hoří 9hod) paraf. mix barev
Kód: MA-716227
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Skleněná hřbitovní lampa na svíčky s kuželovitým víkem proti dešti a proti uhašení plamínku větrem. výška: 14 cm mix barev parafínová svíčka - hmotnost: 30 g doba hoření: 9 hodDoplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5903856925822 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 0,686 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Typ svíčky: | hřbitovní svíčka |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
