lampa hřbitovní sklo 15cm rovná (35g) (hoří 9hod) paraf. mix barev
Kód: MA-716183
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
výška: 15 cm hmotnost: 35 g parafín mix barev doba hoření svíčky v lampě: 9 hod Skleněná hřbitovní lampa na svíčky 15 cm s kuželovitým víkem proti dešti a proti uhašení plamínku větrem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5903856975698 |
| Doba hoření: | 0 hod |
| Hloubka přepravní: | 6,2 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,53816 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 6,2 cm |
| Typ svíčky: | hřbitovní svíčka |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
