lampa petrolejová 25cm mix barev
Kód: MA-767091
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lampa petrolejová 25 cm, mix barev. výška: 25 cm Petrolejová lampa je vhodná jako náhradní osvětlení při výpadku elektrického proudu nebo jako osvětlení míst bez elektrické instalace. Doporučená paliva: běžný lampový olej čirý nebo zabarvený a petrolej. Petrolejka je odolná a stabilní.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8591022379165 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,43 kg |
| Objem přepravní: | 4,9 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
