lampa petrolejová 30cm ČER
Kód: MA-785021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Lampa petrolejová 30 cm, ČER. výška: 30 cm barva: černá šířka knotu: 12 mm Petrolejová lampa je určena jako užitková svítilna, zdroj světla v exteriéru nebo pro průmyslové účely, např. k zabezpečení silničních stavenišť.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svíčky a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8590419785190 |
| Barva: | černá |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,549 kg |
| Objem přepravní: | 7,378 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Typ: | petrolejová lampa |
| Výška přepravní: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
